Вікна Двері для оселі
Вікна Двері для оселі
Львов, Витовского 10 (площадь Франка )

Двері міжкімнатні мдф. Ціна за полотно коробка заки петлі ручки і скло.

1709 грн
Купить
Код 193930
Поставщик Вікна Двері для оселі
Сайт поставщика vashi-vikna-ta-dveri.uaprom.net
Производитель Новый Стиль
Страна производитель Украина
Единица измерения 1 комплект
Оценка

Описание

Двері міжкімнатнні мдф.

Ціна за полотно коробка замки петлі ручкиі і скло.
У кольорах золота вільха, каштан, ясен.

Відмінною особливістю даних дверей є міцна, елегантна і довговічна плівка товщиною 0,24 мм. (З якої Ви вже знайомі по колекції «Маестра»). А «родзинкою» виступає фрезерування малюнка на філенчатому елементі, яка ідентична малюнку на склі. Це дозволяє створити єдність стилю і підкреслити статусність і преміальність будь-якого інтер'єру.
Так само була змінена технологія нанесення малюнка на склі. Тепер малюнок може поєднувати в собі як потовщений контур, так і стандартної товщини одночасно.
Переваги і недоліки дверей покритих ПВХ плівкою:

ПВХ плівки здатні відтворити будь-яку текстуру та колір, максимально наближені до оригіналу. Такого роду міжкімнатні двері виробляють шляхом нанесення плівки ПВХ на МДФ каркас. Полівінілхлорид як штучна сировина володіє рядом переваг в порівнянні з недосконалими і далеко недовговічними природними матеріалами. Міжкімнатні двері з ПВХ покриттям виробляють виключно з чистих і антибактеріальних матеріалів, що не викликають алергію. Високоякісні двері з ПВХ стійкі до механічних пошкоджень, тому ігри домашніх тварин ніяк не відоб на інтер'єрі. Міжкімнатні двері ПВХ не вимагають спеціального догляду, що надзвичайно тішить сучасних господинь. Ці двері легко відмиваються будь-якими засобами, в тому числі при їх очищенні можна сміливо використовувати і розчинник. Плюс до всього двері з полівінілхлоридним покриттям володіють прекрасною тепло, шумоізоляцією і вологостійкістю. Різноманітність відтворюваних деревних текстур і колірних відтінків дозволяє міжкімнатним дверям з ПВХ лаконічно поєднуватися з будь-якими інтер'єрними рішеннями, якими б вишуканими вони не були. Недоліки дверей, покритих ПВХ, настільки малі й незначні у порівнянні з їх достоїнствами і перевагами, що споживач просто їх не враховує і не помічає.

Хотілося б додати, що головне наше бажання полягає в тому, щоб будь-яка розсудлива людина, купуючи двері «для себе», безумовно, повинен віддавати перевагу більш якісної продукції, яка буде радувати його самого і його оточення як бездоганним зовнішнім виглядом, так і своєю безвідмовної експлуатацією. Не потрібно забувати, що двері є одним з основних елементів інтер'єру.

Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Комментариев ещё нет. Оставить комментарий

Смотрите также

Другие предложения